Nasze biuro projektów

Biuro Projektów Architekton tworzy architekturę z pasją.

Image
Image
Pracownia powstała w 2007 roku. Trzon zespołu projektowego tworzy założyciel biura, doświadczony i uprawniony projektant działający w branży od wielu lat- architekt Michał Piaskowy oraz jego długoletni współpracownicy.

Firma współdziała na stałe ze sprawdzonymi biurami konstrukcyjnymi, instalacyjnymi, wiodącymi firmami wykończeniowymi oraz concept store’ami oferującymi wyselekcjonowane meble i sprzęty najlepszych światowych i rodzimych marek. Profesjonalne podejście do klienta oraz najwyższa jakość oferowanych usług potwierdzone zostały wieloma realizacjami naszych projektów. Możemy poszczycić się różnorodnym i obszernym dorobkiem realizacyjnym, a w naszym portfolio znajdują się zarówno zespoły budynków mieszkalnych, jak i komercyjnych oraz obiekty użyteczności publicznej. Projekty tworzymy w oparciu o wieloletnie doświadczenie przy jednoczesnym dialogu z inwestorami. Poprzez wnikliwą analizę każdego zagadnienia dążymy do uzyskania projektu satysfakcjonującego zarówno nas, jak i naszych klientów. Wierzymy, że tylko udana współpraca z inwestorem skutkuje obustronnym sukcesem.

Oferujemy nowatorskie i nowoczesne podejście do architektury oraz kompleksową obsługę inwestycji w zakresie koniecznych uzgodnień i pozwoleń. W obszarze naszych działań znajduje się projektowanie architektoniczne, urbanistyczne oraz aranżacja wnętrz. Wykonujemy wszystkie fazy projektów architektoniczno-budowlanych i wielobranżowych od założeń techniczno-ekonomicznych, koncepcji, poprzez projekty budowlane i wykonawcze oraz obsługę graficzną. Angażując się w każdy aspekt projektu i realizacji, począwszy od koncepcji do zakończenia prac budowlanych, staramy się by inwestycja była wykonana z najwyższą jakością i dbałością o szczegóły.

architekt Michał Piaskowy
Image
Image
Adres biura
ul. Barska 65
33-300 Nowy Sącz
Telefony
biuro: +48 518 335 365
kom.: +48 607 280 980